Logo

Jak wygląda współpraca online?

Pierwszy Kontakt

Zastanów się jakie są Twoje cele i oczekiwania. Zobacz jak możemy współpracować. Następnie napisz do mnie. Mailowo ustalimy termin oraz formę pierwszej wizyty.

napisz do mnie

Pierwsza Wizyta

W zależności od tego jaką formę wizyty preferujesz, możemy spotkać się na wideorozmowie, przeprowadzić wizytę poprzez rozmowę telefoniczną lub pozostać w kontakcie mailowym. Na tym etapie zbieram szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy. Po zakończeniu pierwszej wizyty i wyborze formy współpracy, przesyłam dane do przelewu.

Dodatkowe Badania

W razie konieczności zachęcam do wykonania dodatkowych badań (na przykład poziomu glukozy i insuliny na czczo). Jeśli jest taka potrzeba, pokieruję Cię także do odpowiedniego lekarza specjalisty.

Płatność

Po otrzymaniu ewentualnych wyników badań i zaksięgowaniu wpłaty zabieram się do pracy nad jadłospisem lub schematem diety - w zależności od wybranej formy współpracy.

zobacz cennik

Przesłanie materiałów

Na przygotowanie materiałów potrzebuję trochę czasu. Gotowy jadłospis lub schemat diety otrzymasz ode mnie drogą mailową w ciągu 5 dni roboczych.

Pozostajemy w kontakcie

Pozostajemy w kontakcie! W razie pytań czy wątpliwości jestem do dyspozycji. Wspólnie monitorujemy efekty w cotygodniowych raportach i podejmujemy decyzje o dalszych działaniach.

Wizyty stacjonarne są tymczasowo niedostępne. Zapraszam serdecznie do współpracy online!

Pojawiły się pytania?
Ta strona stosuje pliki cookie w celu świadczenia usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. polityka prywatności